همه دسته بندی ها
درباره ما

درباره Uplift

مدل کسب و کار منحصر به فرد ما به طور مستقیم به کاربر نهایی نمی فروشیم. نیاز هر فروشنده یکی از دغدغه های اصلی ما است. هر پروژه یا پیشنهادی طراحی شده است. ما هر روز به طور مداوم نوآوری می کنیم تا از موفقیت در بازار رو به رشد اطمینان حاصل کنیم.

ما کی هستیم؟

5 سال است که Uplift را شروع کردیم، هدف این بود که میز ایستاده بزرگ را با قیمتی باورنکردنی تولید کنیم، و علاوه بر این، راه حل های جامع مبلمان را ارائه دهیم. طراحی، ابزارسازی، صدور گواهینامه، زمان بندی... امروزه تمامی محصولات دارای گواهینامه های ISO9001، CE، TUV، BIFMAx5.5 و UL هستند. 30+ پتنت طراحی که دیگران را از فروش محصول مشابه در رقابت مستقیم با نمایندگی های ما جلوگیری می کند. مدل کسب و کار منحصر به فرد ما به طور مستقیم به کاربر نهایی نمی فروشیم. نیاز هر فروشنده یکی از دغدغه های اصلی ما است. هر پروژه یا پیشنهادی طراحی شده است. ما هر روز به طور مداوم نوآوری می کنیم تا از موفقیت در بازار رو به رشد اطمینان حاصل کنیم.

تاریخچه توسعه

منابع و تلاش‌های ما بر کمک به مشتریان خود برای ایجاد و ایجاد مارک‌ها و کسب‌وکارهای خود متمرکز شده است، منافع مشتری در مرکز تصمیم ما قرار دارد.

2008

2008

وارد صنعت ورق فلز شد

دیوین، مدیر کل گرایش تولید مکانیک با دانش تئوری قوی در سال 2008 در یک کارخانه تولید ورق فلزی شروع به کار کرد. در طول کار، دوین از دانش کسب شده برای تمرین سخت استفاده کامل کرد و به زودی فرصت ارتقاء برای ورود به مدیریت را پیدا کرد.

2013

2013

هودری تاسیس شد

دیوین با داشتن 6 سال سابقه تولید و مدیریت در صنعت ورق، شروع به تاسیس شرکت هودری خود کرد. شرکت سابق از Houdry پشتیبانی قوی هم در محصول و هم در فناوری ارائه کرد. سپس دیوین شروع به تجارت واردات و صادرات محصولات ورق فلزی کرد و به نتایج خوبی دست یافت.

2014

2014

میز ایستاده محصول جدید توسعه یافته است

برای ما، ورق فلز به اندازه کافی دور است. بنابراین، ما شروع به بررسی بازار و انتخاب محصول مناسب برای تکمیل طیف محصولات خود کردیم. پس از تحقیقات عمیق بازار، متوجه شدیم که میز قابل تنظیم ارتفاع، بازار بالقوه بسیار زیادی دارد. بنابراین ما شروع به کار بر روی تحقیقات محصول، غربالگری تامین کنندگان با کیفیت بالا، ارتقاء بازار و غیره کردیم. بازخورد بسیار خوبی از بازار دریافت کردیم و فروش کلی شرکت نیز بسیار بهبود یافته بود.

2018

2018

کارخانه مبلمان هوشمند تأسیس شد و یک مرکز تحقیق و توسعه داخلی راه اندازی شد

با گذشت زمان، میز کار ایستاده محبوبیت بیشتری پیدا کرد. ما قصد داشتیم برای ایجاد یک کارخانه مبلمان هوشمند سرمایه گذاری کنیم و در سال 2018 به پایان رسید. همزمان شرکت جدید Uplift تاسیس شد و مهندسان و تکنسین هایی با بیش از 20 سال سابقه صنعت از TIMOTION (صنعت TOP2) استخدام شدند. اولین میز ایستاده الکتریکی خود را توسعه دهید، که فصل جدیدی را برای شرکت ما باز کرد. در همان سال در اولین نمایشگاه بین المللی دبی شرکت کردیم تا 5 دسته محصولات خود را به نمایش بگذاریم (میز ایستاده دو موتوره، میز ایستاده تک موتوره، میز ایستاده L شکل، ایستگاه کاری پشت به پشت و میز میل لنگ دستی) به مشتریان بین المللی و با موفقیت بسیاری از همکاری های تجاری ایجاد کرد.

2021

2021

کارخانه گسترش یافت

فضای کارخانه فعلی با افزایش سفارشات به اندازه کافی فاصله نداشت. در سال 2021، ما در توسعه کارخانه از بیش از 2,000 متر مربع اصلی به بیش از 7,000 متر مربع امروز سرمایه گذاری کردیم، خطوط تولید متعدد را اضافه کردیم و ماشین آلات و تجهیزات هوشمند را معرفی کردیم، فقط برای کوتاه کردن زمان تکمیل سفارشات، بهبود فرآیند کنترل کیفیت و در نهایت بهبود کیفیت محصولات

2022

2022

یک رشته جدید - زندگی بدون مانع

امروزه شرکت ما دارای قابلیت های تحقیق و توسعه قوی است. به غیر از میز ایستاده، ما از فناوری بالابر برقی استفاده کامل می کنیم و شروع به ورود به زندگی بدون مانع ایجاد می کنیم که شامل کابینت های بدون مانع، سینک های بدون مانع، اجاق گاز بدون مانع و سایر محصولات می شود. هدف ما این است که به افراد دارای معلولیت و سالمندان کمک کنیم تا با مشکلات روزمره به راحتی کنار بیایند.

2008
2013
2014
2018
2021
2022

کارخانه تور

کنترل کیفیت

کیفیت همیشه اولویت اول بوده است

کنترل کیفیت توسعه محصول جدید

تست نمونه

توسعه و طراحی محصول سعی می کند نیازهای مشتریان را برآورده کند و در عین حال از قابلیت عملی بودن و قابل اطمینان بودن محصول اطمینان حاصل کند و آزمایش های عملکردی جامع روی نمونه ها را برای بررسی و حل هر مشکل ممکن انجام دهد.

کنترل کیفیت
کنترل کیفیت

کنترل کیفیت تولید انبوه

همیشه با فرآیند استاندارد مطابقت داشته باشید

01 بازرسی ورودی
بازرسی ورودی

مواد ورودی محصول مشمول درصد معینی از بازرسی نمونه بر اساس استانداردهای ملی می باشد.

02 بازرسی در فرآیند
بازرسی در فرآیند

در طول فرآیند تولید، اشکال مختلف بازرسی انجام خواهد شد.

03 بازرسی نیمه تمام
بازرسی نیمه تمام

100٪ بازرسی تست برای ستون، 5٪ بازرسی نمونه برای سایر لوازم جانبی.

04 بازرسی به پایان رسید
بازرسی به پایان رسید

هنگامی که تولید به پایان رسید، 5٪ از محصول برای بازرسی نمونه مونتاژ می شود.

05 بازرسی خروجی
بازرسی خروجی

قبل از ارسال، مقدار و بسته بندی بیرونی محصول بررسی می شود.

گواهی ثابت می کند که ما واجد شرایط هستیم

UL
UP1B-BIFMA X5.5
میز ایستاده گواهی TUV
CE
CE
UP1A-BIFMA X5.5
گواهینامه TUV
گواهینامه ISO9001
UL2 检 测 报 告
TUV-供应商
UL-供应商
专利证书
专利证书
专利证书
专利证书
专利证书
专利证书
专利证书
专利证书
专利证书
专利证书
专利证书
专利证书
专利证书
专利证书
专利证书
علامت تجاری

بازار اصلی

در حال حاضر محصولات این شرکت به بیش از 50 کشور و منطقه به ویژه اروپا، آمریکا و استرالیا صادر شده است.

  • 50

    کشور صادراتی

  • 10

    رهبری بازار

بازار اصلی
آلمان
استرالیایی
ایالات متحده

بریتانیا

دانمارک

هلند

بلژیک

لهستان

فنلاند

لیتوانی

اوکراین

سنگاپور

کره جنوبی

ژاپن

کانادا